Kapat
Ara
Filters

Koşullar & Uygulama

Koşullar & Uygulamalar

 1. Genel Bilgilendirme
 2. Sipariş verme
 3. Güvenlik
 4. Dikkat Edilecek Önemli Hususlar
 5. Ürün teslimatı ( kargo & mail & SMS )
 6. İade & garanti & yetkili servisler
 7. Özel Ürünler İçin İade Şartları
 8. Seyahat Ürünleri & Koşullar ve Uygulama
 9. İletişim

 

1. Genel Bilgilendirme

 

Bu Program bidolu.avantaj.sanalmagaza.com sitesinden Kredi Kartı/ Banka Kartı ile sipariş veren / alışveriş yapan kullanıcılara ( Programa dâhil olan üyeler) özel olarak düzenlenmiş bir ONLINE ALIŞVERİŞ uygulamasıdır. 

Bu programa yalnızca AgeSA tarafından onaylanan kullanıcılar üye olabilir ve katılabilirler. Bunun dışındaki kişiler katılamaz ve herhangi bir hak iddia edemez.

Bu ONLINE ALIŞVERİŞ programı, SANAL MAĞAZA tarafından yürütülmektedir. SANAL MAĞAZA,

bidolu.avantaj.sanalmagaza.com sitesinde Dünya ve Türkiye‘ nin önde gelen markalarını siz değerli ÜYELERİN beğenilerine sunmuştur. Sitedeki marka ve ürünler devamlı olarak güncellendiği için lütfen web sitemizi sıkça ziyaret ediniz.

AgeSA ve/veya Sanal Mağaza bu programı istediği zaman ve üyelere önceden haber vermeksizin dilediği şekilde değiştirme, durdurma veya uzatma hakkına sahiptir.

Değişikliklerden haberdar olabilmek için bidolu.avantaj.sanalmagaza.com adresini sürekli takip etmenizi öneririz.

AgeSA‘nın bidolu.avantaj.sanalmagaza.com yer alan mal ya da hizmetlerin kalitesinden, niteliklerinden yahut özelliklerinden ve ürün teslimi/iadesi gibi hususlara ilişkin herhangi bir sorumluluğu bulunmamakta olup tüm bu hususlar tamamen bidolu.avantaj.sanalmagaza.com sitesinde hizmeti sunan ve yöneten SANAL MAĞAZA ile Alıcı arasında, Mesafeli Satış Sözleşmesinde belirtilen koşul ve uygulamalar çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu programa AgeSA’nın onay verdiği kişiler dışındaki kişiler katılamaz ve herhangi bir hak iddia edemez. Üyeler hiçbir şekilde ürünlerin nakit karşılığını talep edemez, haklarını devredemez veya satamazlar.

Diğer konularla ilgili başlıca koşul ve şartlar aşağıda sunulmuştur. Tüm Program Üyeleri bu şart ve kuralları okumak, anlamak ve uymak durumunda olup, tüm sorumluluk ilgili Üyelerdedir.

 

2. Sipariş Verme

Kredi Kartı/ Banka Kartı ile harcamalarınızı bidolu.avantaj.sanalmagaza.com sitesinde yapabilirsiniz.

Web sitesinde yapılacak alışverişlerde geçerli olmak üzere, sadece sitemizde belirtilmiş Yapı Kredi, Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Halkbank, HSBC kredi kartlarını kullanarak taksitli alışveriş yapılabilir. Zaman içinde bu uygulamaya yeni banka kartları eklenebilir ya da var olanlar çıkartılabilir. Vade farkları sitede belirtilmiştir, lütfen dikkatlice inceleyiniz. 

DİKKAT: Mevzuat düzenlemeleri gereğince, telekomünikasyon, kuyum, gıda, kozmetik, ofis malzemesi ve hediye çeki alışverişlerinde taksit uygulanamaz.

 

ONLINE ALIŞVERİŞ BASAMAKLARI

bidolu.avantaj.sanalmagaza.com sipariş vermek için lütfen aşağıdaki basamakları takip ediniz.

Öncelikle lütfen sisteme üye olarak giriş yapınız ve beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyiniz.
Sonrasında:

 • Sepetinizi onaylamak için sağ alt tarafta bulunan “Hizmet ve Uygulama Şartlarını Okudum ve Kabul Ediyorum” bölümünü açarak okuyunuz ve sizin için uygun ise, ONAY kutucuğunu işaretleyerek kabul ettiğinizi teyit ediniz. Hemen alt bölümde bulunan “Siparişi Tamamla” butonuna tıklayınız ve ilerleyiniz.
 • Fatura Adresini giriniz: Gelen ekranda daha önceden kayıt ettiğiniz bir fatura adresiniz var ise adresin hemen üstünde bulunan kırmızı “Faturamı Bu Adrese Gönder” yazısına tıklayınız, eğer kayıtlı bir fatura adresiniz yok ise sayfanın alt tarafında bulunan yeni adres oluşturma bölümünde adresinizi oluşturup sağ altta bulunan ileri butonuna tıklayınız.
 • Kargo Sevk Adresini giriniz: Kayıtlı adresinizin üst kısmından “Fatura Adresi” butonunu tıkladığınızda sayfa güncellenir ve şimdi “Siparişi Bu Adrese Gönder” butonu önünüze gelir. Bu butona tıklayınız ve ilerleyiniz.
 • Kargo Bedeli: Bu yeni ekranda kargo ücretini göreceksiniz. Daha sonra sağ taraftaki ileri butonuna tıklayınız.
 • Ödeme - Kart ile ödeme: Yeni gelen ekranda kargo adresinizi göreceksiniz, eğer siparişinizle ilgili bir hata görmüyorsanız “Siparişi Onayla” butonuna tıklayınız. Tıkladığınızda ödemeniz seçtiğiniz ödeme yöntemi aracılığı ile alınacak ve siparişiniz tamamlanacaktır.
 • Sipariş verme işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir “Sipariş Alındı” notu gelecektir. Aynı zamanda siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik bir e-posta kayıtlı e-posta adresinize gönderilir.

Sepetinize eklediğiniz ürün sipariş ya da siparişlerinizi her ürünün en sağında bulunan kutucuğu seçerek “Sepeti Güncelle” butonuna tıklayarak, seçili olmayan ürünü silebilirsiniz.

bidolu.avantaj.sanalmagaza.com adresine üye girişi yapıp siparişinizi verdikten sonra kayıtlı olan mail adresinize siparişiniz ile ilgili onay maili gelecektir. Ayrıca Hesabım/Siparişler bölümünden geçmiş siparişlerinizi görebilirsiniz.

Eğer adres değişikliği yapmak istiyorsanız adres değişikliğini kayıtlı e-postanız üzerinden veya 0 216 538 52 73 numaralı SANAL MAĞAZA Çağrı Merkezini arayarak yapabilirsiniz.

NOT: İrsaliyesi/faturası kesilmiş siparişler için adres değişikliği yapılamamaktadır.

Siparişlerimi nasıl takip edebilirim?

bidolu.avantaj.sanalmagaza.com adresine üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünden geçmiş siparişlerime girerek ya da 0(216) 538 52 73 numaralı SANAL MAĞAZA Çağrı Merkezimizden siparişlerinizin takibini yapabilirsiniz.

 

3. Güvenlik

Sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği bidolu.avantaj.sanalmagaza.com sitesini yöneten SANAL MAĞAZA tarafından ilk planda tutulmaktadır. Sizlere ICS LAB onaylı güvenlik duvarı ile korunan sunucularımız üzerinden yüksek şifreli SSL sertifikalarıyla güvenli bir elektronik alışveriş imkânı sağlıyoruz. SSL sertifikalı bidolu.avantaj.sanalmagaza.com sitemizde alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak SSL tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmez ve kaydedilmez.

Son olarak, SANAL MAĞAZA sipariş ve ödeme slip ekranınız belirecektir. Siparişini verdiğiniz ürün, ödeme şekli, kargo teslim tarihi, iletişim bilgileriniz ve sistemimizin onayladığı sipariş numaranız bu ekranda yer almaktadır.

Bir sorun olduğunda lütfen ivedi bir şekilde SANAL MAĞAZA Çağrı Merkezimize 0216 538 52 73 numaradan ve bidolu@e.sanalmagaza.com adresinden ulaşınız.

 

4. Dikkat Edilecek Önemli Hususlar

Ürünler stoklarla sınırlıdır. Sanal Mağaza stokları biten ürünlerde siparişleri iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda müşteriye Puan / Para iadesi yapılır. Katalogda yer alan ürünlerde PUAN, model, renk ve desen değişikliği olabilir. Aynı üründen 1 adetten fazla sipariş verildiği takdirde Sanal Mağaza ikinci ürünü göndermeme hakkını saklı tutar.

Ürünler nakde çevrilemez. Ürünler hiçbir şekilde ticari amaçlı olarak sipariş edilemez. SANAL MAĞAZA tarafından müşteriye gönderilen ürünler müşteri tarafından hiçbir şekilde ticari amaçlı olarak satılamaz. Böyle bir durumda SANAL MAĞAZA siparişleri iptal etme ve göndermeme hakkına sahiptir.

Web sitemizde ürünlerin TL değerleri günlük olarak değişmektedir.

AgeSA / SANAL MAĞAZA gerekli gördüğü takdirde sitede yer alan ürünlerin bir kısmını siteden çıkarabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya mevcut ürünün TL değerini güncelleyebilir.

Ayrıca, KDV / ÖTV oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler, ek olarak Vergi ve Gümrük Mevzuatındaki tüm değişiklikler TL bedellerinde değişiklik olmasına sebep olabilir.

Online Alışveriş sitesinde ( bidolu.avantaj.sanalmagaza.com ) yer alan ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir ve/veya seçtiğiniz ürünlerin temin edilememesi durumunda muadil ürün tarafınıza gönderilir.

Seçilen ürünlerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.

Tipografik hataların hiçbir hukuki bağlayıcılığı olmadığı gibi, bu durumdan AgeSA ve SANAL MAĞAZA sorumlu tutulamaz.

 

5. Ürün Teslimatı ( Kargo & Mail & SMS )

Dijital Çekler / Kodlar hariç tüm ürünler tarafınıza kargo ile gönderilmektedir. Bu çerçevede adres bilgilerinizi lütfen eksiksiz ve tam olarak doldurunuz.

Lütfen ürünler kargo ile size ulaştığında sağlam, eksiksiz ve istediğiniz ürünler olduğunu kontrol etmeden almayınız, kargo teslim belgesini imzalamayınız. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise ya da ürün hasarlı, eksik ya da talep ettiğinizin dışında çıkarsa ürünü almayıp kargo görevlisine iade ediniz. Ürünler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı şikâyetleri kabul edilmeyecektir.

 

Hediye Çekleri

Dijital Çekler / Kodlar E-Mail / Cep Telefon adreslerinize Mail ya da SMS ile ya da her ikisi ile gönderilir. Lütfen Spam / Gereksiz E-Posta kutunuzu ayrıca ve özellikle kontrol ediniz. Buna ek olarak Cep Telefonlarınızın SANAL MAĞAZA‘dan SMS alma onaylı olduğuna dikkat ediniz. Eğer bu ONAY tarafınızca verilmemiş ise Dijital Çekler / Kodlar size ulaşmayacaktır.

 

6. İade & Garanti & Yetkili Servisler

 

bidolu.avantaj.sanalmagaza.com isimli Program’dan alışveriş yapan tüm üyeler / müşteriler aşağıda yazılı Garanti ve iade şartlarını kabul etmiş sayılır.

 

Almış olduğunuz ürünü hiçbir şekilde kullanmadan, orijinal kutusunu bozmadan, kutuya herhangi bir hasar vermeden, deforme etmeden teslim tarihinden itibaren 14 gün süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ayrıca bütün standart aksesuarlar ürün ile birlikte hasarsız ve tam olarak gönderilmelidir. Fatura da iade ürün ile birlikte gönderilmelidir.

Öte yandan yukarıdaki ibare Özel Ürünler için geçerli değildir. Aşağıdaki Özel Ürünler için “İade Şartları” bölümünü dikkatlice okuyunuz.

Bütün ürünler fabrikasyon hatalara karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır. Ürün teslim alındıktan sonra eğer bir arıza ortaya çıkarsa siz değerli müşterilerimizin yetkili servislere başvurması gerekir. Firmamıza yapacağınız başvurular Yetkili Teknik servislerin tutmuş oldukları raporlar ışığında değerlendirilecektir.

Kurulum gerektiren beyaz eşya (Vestel, Bosch, Arçelik, SAMSUNG, vs. gibi ürünler) ve büyük ebattaki elektronik ürünlerin (Philips, SONY, SAMSUNG, TV,  LCD, Plazma, vb. gibi ) tüm kurulumları teknik servis hizmetine dahildir ve yetkili teknik servisler tarafından yapılmalıdır.

Bu bağlamda bu tür tüm ürünlerin ambalajları TEKNİK SERVİS dışında biri tarafından açılmamalıdır.

Açılacak olursa ürünler garanti kapsamı dışında kalırlar ve Sanal Mağaza ya da ithalatçı firma tarafından iade alınmaz / değiştirilmezler.

Lütfen ilgili Yetkili Servis ile irtibata geçiniz ve kurulum için TEKNİK SERVİS elemanını çağırınız.

 

DİKKAT: Öte yandan 32” (diyagonal ölçüm ile 82 cm) ve altı boyuttaki TELEVİZYONLARDA kurulum hizmeti yoktur.

Müşteriler bu ürünlerin paketlerini kendileri açar ve kendileri kurar. Eğer müşteriler üretici firma yetkili servis üzerinden kurulum talep ederlerse ekstra ücret öderler.
Bu ekstra ücret müşteri tarafından ilgili Yetkili Servise ödenir.

 

Her iki durumda da müşteriler ürünleri Kargo yetkilisinden teslim alırken kutu üzerinde hasar / vuruk / delik gibi deformasyon olup olmadığına ya da su ya da benzeri sıvı lekesi gibi koliye zarar verecek dış etkilerin olup olmadığına dikkat etmelidirler. Bu tür koliler kesinlikle kargodan teslim alınmamalıdır.

İADE için DİKKAT: Lütfen bidolu@e.sanalmagaza.com adresinden ya da 0216 538 52 73 numaralı SANAL MAĞAZA Çağrı Merkezimizden bizimle irtibata geçip İadeye ilişkin teyit almadan ürünü İade etmeyiniz.

 

7. Özel Ürünler İçin İade Şartları:

 

Aşağıda yer alan ELEKTRONİK, CEP TELEFONU, BİLGİSAYAR gibi ürünler siz değerli müşterilerimize sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için öncelikle ilgili üretici veya ithalatçı firmanın Yetkili Teknik Servislerine başvurmanız gerekir.

Firmamıza yapacağınız başvurular Yetkili Teknik Servislerin tutmuş oldukları raporlar ışığında değerlendirilecektir.

1 ) Telefon, fotoğraf makinesi, taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazlar ve sair ürünler için, ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması ve sair olmamalıdır.

2 ) Müşterilerin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

3 ) Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakim Ürünleri, Her türlü yazılım, Her türlü işlemci(CPU) Program, DVD, VCD, CD ve Kasetlerin, Bilgisayar ve Kırtasiye sarf malzemelerin (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalaj kutusu/kolisi/jelatininin açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.

4 ) Hediye Çekleri (Dijital Çekler / Kodlar) hiçbir şekilde iade edilemez.

5 ) Hijyenik ürünler (vücuda temas eden ürünler), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar hiçbir şekilde iade edilemez.

6) “Kulak İçi Kulaklık” kategorisindeki ürünlerin 7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği uyarınca; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan on dört (14) günlük cayma hakkı kapsamında DEĞİLDİR.

7 ) Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) hiçbir şekilde iade edilemez.

8 ) Ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilecek veya tekrar kullanılamayacak ürünlerin (örneğin kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren her türlü ürün, tek kullanımlık ürünler ve sair) iadesi mümkün değildir.

 

İade gönderimi için adres:

 

SANAL MAĞAZA Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloğlu Rüstem Cad. No:5, 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKIYE

 

8. Seyahat Ürünlerinin Koşullar ve Uygulaması

 

bidolu.avantaj.sanalmagaza.com Programında bulunan tüm seyahat ürünleri SANAL MAĞAZA grup şirketi Biggtravel tarafından sağlanır.

- Tüm ürün ve hizmetler rezervasyon ve doluluk durumuna göre karşılanır. Rezervasyonlar, uçak ve otel yer durumu ile sınırlıdır.

- Havayolu ulaşımında, müsaitlik veya bağlantı durumuna göre belirlenecek olan havayolları kullanılacaktır.

- Aksi belirtilmedikçe tüm fiyatlar, çift kişilik odada kişi başı veya tek kişilik odada kişi başı konaklama olarak verilmiştir. Pansiyon durumları (yarım pansiyon, oda kahvaltı, her şey dâhil ve sair) ayrıca belirtilerek sunulur.

- Tur hizmetlerinde dâhil olan bileşenler için lütfen ilgili seyahat ürününün sayfasını dikkatlice inceleyiniz.

- Zorunlu seyahat sigortasının mutlaka tüm seyahatlerde alınması gerekmektedir.

- Belirlenen ürün fiyatları; resmi tatiller, özel günler, sömestr, bayramlar, yılbaşı, noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi yoğun dönemlerde geçerli değildir.

- Kesin rezervasyonlar yapıldıktan sonra meydana gelebilecek iptal ve / veya değişiklik talepleri ancak ilgili havayolu veya tesis tarafından onay bilgisi alındıktan sonra isleme alınır ve ilgili havayolu veya tesisin koşul ve cezai şartları üyelere yansıtılır.

-Müşterinin sipariş etmiş olduğu ürün / hizmet dışında bir talebi olursa Biggtravel müsaitlik durumu ve fiyat farkına göre bu talebi karşılayabilir.
- Ayrıca tüm hizmetlerin sağlanmasında SANAL MAĞAZA /Biggtravel’in kontrolü dışında gelişebilecek gecikmeler, iptaller, bagaj kaybı, hasar ya da müşterinin vasıtayı kaçırması, pasaport veya vizesinde sorun çıkması, seyahati hastalık ve sair nedenlerle yarıda bırakması, kanunlar ve diğer mevzuat düzenlemelerine riayetsizlik etmesi gibi olumsuzluklardan ve tur programları esnasında meydana gelebilecek kazalardan dolayı AgeSA / SANAL MAĞAZA / Biggtravel sorumlu tutulamaz, hizmetin yanması halinde ücret iade talebinde bulunulamaz.

- Belirtilen hizmetlerin mücbir sebeplerden dolayı yerine getirilememesi durumunda vaat edilen hizmetin sağlanamamasından SANAL MAĞAZA / Biggtravel sorumlu değildir. SANAL MAĞAZA / Biggtravel tedarikçiler ile müşteri arasında aracı konumunda olup tüm servis verilen ürünlerin emniyetlerinden yine tedarikçi firmalar sorumludur.

- Belirtilen hizmetlere ait rezervasyon geçen misafir, tüm koşullar uygulama notlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

- Odalara giriş birinci gece konaklamasında, en erken saat 14.00 itibari ile yapılabilir. Son gün çıkışta ise otel odalarının saat 12.00’de boşaltılmış olması gerekmektedir.

- Otel odaları genelde iki kişinin konaklaması için tasarlandığından, üçüncü kişi için eklenen yatak küçük ve daha az konforlu olacaktır. 

- Uçak Kalkışından en az 3 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir.

- Seyahat esnasında kullanılmamış hiçbir ürün veya hizmetin bedeli iade edilmeyecektir.

- Rezervasyonların minimum 4 hafta öncesinden Biggtravel'a bildirilmiş olması gerekir.

- Belirtilen tüm turlar İstanbul çıkışlıdır.

 

ÖNEMLİ NOT : SEYAHAT ve DENEYİMLER de verilen siparişler ön rezervasyon talebi olarak işleme alınır. Siparişin kesinlik kazanması için tedarikçiden ilgili ürün / hizmet için müsaitlik onayı ve güncel fiyat
bilgisi gerekir. Ancak bu bilgi geldikten sonra sipariş kesinlik kazanır ve rezervasyon oluşturulur. Bu bilgiye istinaden ilgili toplam tutar ( Puan / TL ) hesabınızdan düşülür.
Onay verilmediği ya da fiyat değişikliği olduğu durumlarda ( Puan / TL ) tarafınıza iade edilir.  

 

İletişim:

bidolu@e.sanalmagaza.com 
SANAL MAĞAZAÇağrı Merkezi: 0(216) 538 52 73(Hafta içi 09:00 – 18:00 arası)