Ara
Filters
Kapat

Bi'Dolu Hakkında

AvivaSA Bi’Dolu ile Ödüllendir Kendini

AvivaSA sunduğu birikim ve koruma ürünleriyle müşterilerinin yarınlarını ve sevdiklerini güvence altına alırken, onların hayatlarının her anında olabilmek ve bugünlerini de güzelleştirmek amacıyla hazırladığı Bi’Dolu ayrıcalıklı online alışveriş sitesi ile tüm müşterilerine avantajlarla dolu güvenli alışveriş deneyiminin kapılarını açmaktadır.

Sadece AvivaSA müşterilerinin faydalanabileceği Bi’dolu’da Dünya ve Türkiye’nin en önde gelen markaları çok avantajlı fiyatlarla yer almaktadır. AvivaSA’lıların telefondan elektrikli ev aletlerine, kol saatinden televizyona, bisikletten parfüme kadar aradığı birçok ürünü bulabileceği sitede ayrıca  farklı rotalara seyahatler, benzersiz deneyimler ile en prestijli markalara ait dijital çekler sunulmaktadır.

AvivaSA müşterileri artık Bi’dolu katalogunda yer alan seçkin ve avantajlı ürünler kendilerini ve sevdiklerini bugünden mutlu edebilecek.

 

Genel Bilgilendirme:

Bu programa sadece AvivaSA’dan en az bir adet  aktif ürün sahibi olan AvivaSA müşterileri katılabilir. AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. herhangi bir zaman, hiçbir sebep göstermeksizin bu programı durdurma, uzatma veya yürürlükteki kurallarını değiştirme hakkına her zaman sahiptir ve bundan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bi’dolu online alışveriş sitesinden faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sözleşmeniz için, teklif imzadan itibaren 2 ay, otomatik katılım sözleşmeniz için ise katkı payı intikali bilgilendirmesine müteakip 2 aylık cayma sürenizin geçmiş olması gerekmektedir. Hayat ve Ferdi Kaza Sigortası müşterilerimizin ise poliçelerinin aktifleşmiş olması gerekmektedir. Bi’dolu ile ilgili  ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.Bi’dolu ayrıcalıklı online alışveriş sitesi için https://bidolu.avantaj.sanalmagaza.com/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz  Bi’dolu katalogu BIGGLOYALTY (Sanal Mağazacılık A.Ş. ) tarafından (https://www.biggloyalty.com) yönetilmektedir.