Kapat
Ara
Filters

Bi'Dolu Hakkında

Bİ'DOLU HAKKINDA

“Bi’dolu” Ayrıcalıklı Online Alışveriş Dünyası

AGESA sunduğu birikim ve koruma ürünleriyle müşterilerinin yarınlarını ve sevdiklerini güvence altına alırken, onların hayatlarının her anında olabilmek ve bugünlerini de güzelleştirmek amacıyla hazırladığı Bi’dolu ayrıcalıklı online alışveriş sitesi ile tüm müşterilerine avantajlarla dolu güvenli alışveriş deneyiminin kapılarını açmaktadır.

Sadece AGESA müşterilerinin faydalanabileceği Bi’dolu’da Dünya’nın ve Türkiye’nin en önde gelen markaları çok avantajlı fiyatlarla yer almaktadır. AGESA’lıların telefondan elektrikli ev aletlerine, kol saatinden televizyona, bisikletten parfüme kadar aradığı birçok ürünü bulabileceği sitede ayrıca  farklı rotalara seyahatler, benzersiz etkinlik ve deneyimler ile en prestijli markalara ait dijital alışveriş çeklerine avantajlı fiyatlarla güvenli ve hızlı bir şekilde sahip olma fırsatını kaçırmayın.

AGESA müşterileri artık Bi’dolu kataloğunda yer alan seçkin ve avantajlı ürünler ile kendilerini ve sevdiklerini bugünden mutlu edebilecek.

 

Genel Bilgilendirme:

Programa sadece AGESA’da en az bir adet gerekli koşulları taşıyan aktif ürünü bulunan AGESA Emeklilik ve Hayat A.Ş. (“AGESA”) müşterileri katılabilir. Müşteriler, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların Sanal Mağaza ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir. AGESA hiçbir sebep göstermeksizin Programı iptal etme, durdurma, uzatma, koşulları değiştirme veya tamamen kaldırma hakkına her zaman sahiptir. AGESA’nın bu hakkını kullanımı herhangi bir sorumluluk, yükümlülük doğurmamakla birlikte hiçbir hak, alacak, iddia veya talebe konu olmayacaktır.

Bi’dolu online alışveriş sitesinden bireysel emeklilik sözleşmesi için sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren iki (2) ay geçmesi, otomatik katılım sözleşmesi için ise katkı payı intikali bilgilendirmesini müteakip iki (2) aylık cayma süresinin geçmiş olması gerekmektedir. Hayat veya ferdi kaza sigortası ürünü bulunan müşteriler için ise poliçelerinin aktif statüde bulunması yeterlidir. Bi’dolu ile ilgili  ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.agesahayatemeklilik.com.tr'den ulaşılabilir. Bi’dolu ayrıcalıklı online alışveriş sitesi için www.bidolu.avantaj.sanalmagaza.com.tr adresimizi ziyaret edebilir. Bi’Tıkla Bireysel & AGESA Mobil kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Bi’dolu kataloğu Sanal Mağaza tarafından (http://www.sanalmagazakurumsal.com) yönetilmekte ve hizmet müşterilere Sanal Mağaza tarafından verilmektedir, AGESA’nın hiçbir sorumluluğu ve yükümlülüğü bulunmamaktadır.